Autokreditas – paskola automobiliui pirkti

Autokreditas – paskola automobiliui pirkti

autolizingas is mogoAutokreditas, ar kitaip tariant — paskola automobiliui pirkti. Visi žinome tokį posakį: be automobilio, kaip be rankų. Šiais laikais, kiekviena šeima turi savo transporto priemonę ir dažnai net ne vieną. Taigi, praktiškai kiekvienam suaugusiam šeimos nariui, reikia pirkti asmeninį automobilį.

Prieš perkant automobilį iškyla didžiausia dilema — naujas ar naudotas automobilis? Naujas kainuoja brangiai. Tačiau senam reikės nemažai investuoti į pačio automobilio remontą, padangas ir pan. Iš kitos pusės, naudotas automobilis kainuoja ganėtinai mažiau. Taigi, rinktis Jums.

Autokreditas – autolizingas

Bet kokiu atveju, perkant naują ar naudotą automobilį sunku išsiversti be paskolos automobilio pirkimui. Autokreditas (paskola automobiliui pirkti) beveik būtinybė įsigyjant naują automobilį. Tačiau, perkant geresnį, naujesnį naudotą automobilį, be kredito automobilio pirkimui taip pat galite neišsiversti. Vidutiniškai, Lietuvoje perkamų naudotų automobilių kaina yra nuo 3000 eurų. Daugeliui surinkti tokią sumą nėra paprasta.

Kur gauti paskolą automobiliui pirkti

Pritrūkus nedidelės sumos automobilio pirkimui, Jums padės autokreditas. Tai yra nedidelė paskolą, kurią gavę galėsite nusipirkti savo svajonių automobilį. Gauti autokreditą galite šiose įmonėse:

MOGO.LTAUTOMOBILIO LIZINGAS. Paskolos suma nuo 50 iki 10 000 EUR. Finansavimas iki 100% automobilio vertės Paskolos terminas nuo 3 iki 72 mėn. Paskola suteikiama bet kokių markės, modelio ar tipo transporto priemonėms (lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, motociklams, mopedams ir kt.)

PASKOLA23 — bene populiariausias autokredito davėjas.

Kas gali pasinaudoti autokreditu

Pasinaudoti paslauga autokreditas automobiliui pirkti gali kiekvienas iš mūsų. Tereikia gyventi Lietuvoje, turėti pastovų darbą (dirbti bent pusę metų) bei gauti pastovias mėnesines pajamas į savo banko saskaitą. Yra tokių kredito įstaigų, kurios neprašo pradinio įnašo automobilio pirkimui. Tai reiškia, kad Jums nereikia turėti savo pinigų, norint nusipirkti automobilį.

Jums tereikia išsirinkti automobilį, susirasti reikalingą autokreditą ir važinėti svajonių mašina.